Szamba betonowe Łuków

Podłączenie wody oraz kanalizacji to główne wyzwanie oczekujące na posiadacza nowego domu. Możesz to zrealizować szybko, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, ale też najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z wykorzystaniem najlepszej klasy surowców. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym również szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zapewni swobodę korzystania bez strachu o wylewanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania szamba, dlatego zapewniamy pełne usługi polegające na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z pracownikiem naszej firmy, żeby upewnić się, które szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Łuków

Producent szamb betonowych Łuków

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do rur oczyszczać elementy stałe i przefiltrowaną wodę przesączać wprost do ziemi. To rozwiązanie pomaga skierować część wody do środowiska. Polecamy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej pojemności jest pojemnik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo atrakcyjne – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności szamba oraz obszaru montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają optymalne rozmiary dla wybranej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej wylewać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pomagają gromadzić wodę opadową w trakcie deszczu i trzymać ją na czas upałów. Troszcząc się o przyrodę warto zbudować pojemnik betonowy, który będzie działał nawet kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy użyciu kurka albo węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby nawadniać własne rośliny darmową deszczówką lub myć samochód. Gwarantujemy profesjonalną jakość produktów oraz usług, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!