Szamba betonowe Modliborzyce

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, oraz wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Modliborzyce

Szambo z koparką Modliborzyce

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest spośród mnóstwa innowacyjnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu przywozimy szambo na posesję, koparką robimy dół i wbudowujemy tam szambo. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, ale również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z rynien budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.