Szamba betonowe Ostrów Lubelski

Przyłączenie wody i ścieków to główne wyzwanie oczekujące na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Można to zrealizować szybko, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najkosztowniejsze, lecz też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z uwzględnieniem najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym również szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zagwarantuje wygodę korzystania bez strachu o wylewanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania szamba, toteż zapewniamy kompleksowe prace polegające na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skontaktuj się z reprezentantem naszej marki, aby przekonać się, które szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Ostrów Lubelski

Producent szamb betonowych Ostrów Lubelski

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym systematycznie do kanalizacji filtrować części stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pozwala skierować większość wody do przyrody. Proponujemy również specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, oraz jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle niskie – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości zbiornika oraz obszaru dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy wybierają uśrednione pojemności dla konkretnej liczby domowników. Żeby rzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pozwalają gromadzić deszczówkę w trakcie deszczu i trzymać ją na okres upałów. Troszcząc się o przyrodę najlepiej zamontować pojemnik betonowy, który będzie działał aż setki lat! Pozwala na stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy pomocy kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, aby podlewać własne warzywa bezkosztową wodą lub myć auto. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów oraz usług, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!