Szamba betonowe Parczew

Podłączenie wodociągów oraz ścieków to główne wyzwanie czekające na właściciela nowego domu. Można to zrealizować ekspresowo, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z wykorzystaniem światowej klasy materiałów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo odporne na pękanie zagwarantuje wygodę korzystania bez obaw o przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, dlatego zapewniamy pełne usługi bazujące na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z pracownikiem naszej firmy, żeby dowiedzieć się, które szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Parczew

Producent szamb betonowych Parczew

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom wsypywanym regularnie do rur filtrować części stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pozwala skierować część wody do środowiska. Proponujemy również dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania nieczystości, w zależności od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle atrakcyjne – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności szamba i regionu instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują optymalne rozmiary dla wybranej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pomagają gromadzić wodę opadową w trakcie ulewy i akumulować ją na okres nieurodzaju. Dbając o środowisko najlepiej zamontować pojemnik z betonu, który będzie działał nawet kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy pomocy kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby nawadniać swoje warzywa darmową deszczówką lub czyścić auto. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów oraz usług, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!