Szamba betonowe Piaski

Podłączenie wodociągów i kanalizacji to najważniejsze wyzwanie czekające na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać szybko, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, lecz również najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z wykorzystaniem światowej klasy surowców. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo odporne na pękanie zapewni swobodę korzystania bez strachu o wylewanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, toteż oferujemy kompleksowe prace polegające na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam szamba, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej marki, żeby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Piaski

Producent szamb betonowych Piaski

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom dodawanym regularnie do kanalizacji filtrować części stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do ziemi. To wyjście pomaga skierować część wody do przyrody. Polecamy również dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego wylewania nieczystości, w zależności od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo niskie – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości szamba i regionu montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci kupują uśrednione rozmiary dla konkretnej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej wylewać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pozwalają gromadzić wodę opadową podczas ulewy i trzymać ją na okres upałów. Dbając o przyrodę warto zbudować pojemnik betonowy, który będzie służył nawet kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, żeby podlewać własne rośliny darmową wodą lub myć samochód. Zapewniamy profesjonalną jakość produktów i prac, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!