Szamba betonowe Rejowiec Fabryczny

Przyłączenie wody i kanalizacji to główne zadanie oczekujące na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać ekspresowo, solidnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, lecz też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z uwzględnieniem najlepszej klasy materiałów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a tym samym również szczelne. Szambo odporne na pękanie zapewni komfort użytkowania bez strachu o wylewanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania szamba, toteż oferujemy kompleksowe usługi polegające na zrobieniu dołu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skontaktuj się z reprezentantem naszej firmy, aby przekonać się, które szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Rejowiec Fabryczny

Producent szamb betonowych Rejowiec Fabryczny

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom wsypywanym regularnie do kanalizacji oczyszczać fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do ziemi. To rozwiązanie pomaga skierować większość wody do przyrody. Polecamy również specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności szamba oraz obszaru instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają uśrednione pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej wylewać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pomagają zbierać wodę opadową podczas deszczu i akumulować ją na okres nieurodzaju. Troszcząc się o środowisko najlepiej zbudować zbiornik betonowy, który będzie funkcjonował aż kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy użyciu kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, żeby nawadniać własne warzywa bezkosztową deszczówką albo czyścić samochód. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów i usług, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!