Szamba betonowe Stoczek Łukowski

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, lub wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gleby, oraz wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zamówienie wykopania szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Stoczek Łukowski

Szambo z koparką Stoczek Łukowski

Wiemy, że budowa domu to spora sprawa. Trudno jest spośród wielu innowacyjnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn przywozimy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, ale również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć również do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.