Szamba betonowe Terespol

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gruntu, oraz wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie budowy zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją komór, transportem na działkę, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Terespol

Szambo z koparką Terespol

Wiemy, że budowa domu to ogromna presja. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu przywozimy szambo na działkę, koparką robimy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, ale również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z rynien domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania roślin, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.