Szamba betonowe Tomaszów Lubelski

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zlecenie wykopania zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się także wyrobem komór, dowiezieniem na działkę, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Tomaszów Lubelski

Szambo z koparką Tomaszów Lubelski

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Trudno jest wśród mnóstwa innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Problematyczna bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy szambo na posesję, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, ale również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę wodę używa się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.