Szamba betonowe Tyszowce

Przyłączenie wodociągów i ścieków to główne wyzwanie czekające na posiadacza własnego domu. Można to wykonać ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, ale również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu są wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na pękanie zapewni swobodę użytkowania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do ziemi, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, toteż oferujemy pełne usługi polegające na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej firmy, aby upewnić się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Tyszowce

Producent szamb betonowych Tyszowce

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom wsypywanym regularnie do kanalizacji filtrować elementy stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do gruntu. To rozwiązanie pomaga przywrócić większość wody do środowiska. Polecamy także wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania nieczystości, w zależności od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo ciekawe – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru zbiornika oraz obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci kupują optymalne rozmiary dla wybranej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej opróżniać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pozwalają gromadzić deszczówkę w trakcie ulewy i trzymać ją na okres suszy. Troszcząc się o środowisko najlepiej zamontować zbiornik betonowy, który będzie służył aż setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, żeby nawadniać własne warzywa darmową deszczówką albo czyścić auto. Zapewniamy wysoką jakość produktów i usług, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!