Szamba betonowe Urzędów

Posiadanie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zlecenie wykopania zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się również produkcją komór, transportem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Urzędów

Szambo z koparką Urzędów

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest spośród mnóstwa nowoczesnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn przywozimy szambo na miejsce, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, lecz także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania roślin, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do mycia auta czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.