Szamba betonowe Włodawa

Postawienie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, a wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Włodawa

Szambo z koparką Włodawa

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy zbiornik na posesję, koparką robimy dół i wbudowujemy tam szambo. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, ale także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie wód opadowych z rynien budynku i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć również do czyszczenia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.