Szamba betonowe Bytom Odrzański

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zamówienie budowy szamba o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii wyboru najlepszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Bytom Odrzański

Szambo z koparką Bytom Odrzański

Rozumiemy, że budowa domu to spora sprawa. Trudno jest spośród mnóstwa nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn przywozimy szambo na posesję, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam komorę. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.