Szamba betonowe Cybinka

Podłączenie wody i ścieków to istotne wyzwanie oczekujące na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Można to wykonać ekspresowo, solidnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najkosztowniejsze, ale również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z wykorzystaniem światowej jakości produktów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a przez to także szczelne. Szambo odporne na pękanie zapewni swobodę korzystania bez strachu o przedostawanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania zbiornika, toteż zapewniamy pełne usługi bazujące na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam szamba, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej marki, aby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Cybinka

Producent szamb betonowych Cybinka

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do rur oczyszczać fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pozwala przywrócić większość wody do środowiska. Proponujemy również specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania nieczystości, w zależności od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, oraz jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle atrakcyjne – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości szamba oraz regionu montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci kupują optymalne rozmiary dla konkretnej liczby domowników. Aby jak najrzadziej wylewać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pozwalają zbierać wodę opadową w trakcie ulewy i akumulować ją na czas suszy. Troszcząc się o środowisko warto zamontować pojemnik z betonu, który będzie działał nawet kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby nawadniać swoje kwiaty bezkosztową deszczówką lub czyścić samochód. Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów oraz usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!