Szamba betonowe Czerwieńsk

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, lub wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gruntu, a wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się również produkcją komór, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Czerwieńsk

Szambo z koparką Czerwieńsk

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest spośród wielu nowoczesnych technologii zakupić najlepszy. Kłopotliwe bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu dostarczamy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam szambo. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, ale także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do czyszczenia samochodu czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.