Szamba betonowe Drezdenko

Podłączenie wodociągów oraz ścieków to istotne zadanie czekające na posiadacza nowego domu. Można to zrealizować ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najdroższe, lecz również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem najlepszej jakości produktów. Dzięki temu są wodoodporne, a tym samym również szczelne. Szambo odporne na pękanie zagwarantuje swobodę użytkowania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, toteż zapewniamy pełne usługi polegające na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z reprezentantem naszej firmy, żeby upewnić się, które szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Drezdenko

Producent szamb betonowych Drezdenko

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym regularnie do sedesu oczyszczać części stałe i oczyszczoną wodę kierować wprost do gruntu. To wyjście pozwala przywrócić część wody do obiegu. Proponujemy również dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo niskie – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości szamba i regionu instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają uśrednione rozmiary dla konkretnej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej wylewać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pomagają zbierać wodę opadową podczas deszczu i trzymać ją na czas suszy. Troszcząc się o przyrodę najlepiej zamontować zbiornik betonowy, który będzie służył nawet setki lat! Umożliwia stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kurka albo węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, aby nawadniać własne warzywa bezkosztową deszczówką lub czyścić samochód. Zapewniamy wysoką jakość produktów oraz prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!