Szamba betonowe Gozdnica

Posiadanie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, a wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie budowy zbiornika o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii dopasowania najlepszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją komór, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Gozdnica

Szambo z koparką Gozdnica

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych produktów wybrać najlepszy. Kłopotliwe bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu przywozimy zbiornik na miejsce, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, lecz także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie wód opadowych z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.