Szamba betonowe Gubin

Instalacja wody i ścieków to istotne wyzwanie oczekujące na właściciela własnego domu. Można to wykonać ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, ale również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z użyciem najlepszej klasy surowców. Dzięki temu są wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zapewni wygodę korzystania bez strachu o wylewanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, toteż zapewniamy kompleksowe usługi bazujące na zrobieniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby przekonać się, jakie szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Gubin

Producent szamb betonowych Gubin

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym regularnie do kanalizacji oczyszczać elementy stałe i oczyszczoną wodę kierować wprost do gruntu. To rozwiązanie pozwala skierować większość wody do przyrody. Polecamy również specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego opróżniania ścieków, zależnie od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, i jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle atrakcyjne – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości zbiornika oraz regionu montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci kupują uśrednione rozmiary dla wybranej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pomagają gromadzić wodę opadową w trakcie ulewy i akumulować ją na okres suszy. Troszcząc się o środowisko najlepiej zbudować zbiornik betonowy, który będzie służył nawet setki lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy użyciu kranu albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, żeby podlewać własne kwiaty darmową deszczówką lub myć samochód. Zapewniamy najwyższą jakość produktów i usług, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!