Szamba betonowe Jasień

Przyłączenie wodociągów oraz kanalizacji to istotne zadanie czekające na posiadacza własnego budynku mieszkalnego. Można to zrealizować szybko, solidnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, lecz też najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem najlepszej klasy surowców. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to także szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zapewni swobodę użytkowania bez strachu o przedostawanie się ścieków do gruntu, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas kopania zbiornika, toteż zapewniamy kompleksowe usługi bazujące na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam szamba, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skontaktuj się z reprezentantem naszej firmy, żeby upewnić się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Jasień

Producent szamb betonowych Jasień

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym systematycznie do sedesu oczyszczać fragmenty stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To wyjście pozwala przywrócić część wody do środowiska. Polecamy także dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania nieczystości, zależnie od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle atrakcyjne – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności zbiornika i regionu montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają optymalne pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej wylewać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pozwalają zbierać wodę opadową podczas ulewy i akumulować ją na okres suszy. Troszcząc się o środowisko najlepiej zbudować zbiornik betonowy, który będzie służył nawet kilkaset lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy pomocy kranu albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, żeby nawadniać własne rośliny bezkosztową deszczówką lub czyścić auto. Zapewniamy najwyższą jakość produktów i prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!