Szamba betonowe Kargowa

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gruntu, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zlecenie wykopania szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się również produkcją komór, transportem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Kargowa

Szambo z koparką Kargowa

Wiemy, że budowa domu to spora sprawa. Trudno jest wśród mnóstwa nowoczesnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy szambo na działkę, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam szambo. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z orynnowania budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.