Szamba betonowe Kożuchów

Postawienie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie wykopania zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Kożuchów

Szambo z koparką Kożuchów

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród wielu nowoczesnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu przywozimy zbiornik na działkę, koparką robimy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, ale również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania kwiatów, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć również do mycia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.