Szamba betonowe Krosno Odrzańskie

Instalacja wody oraz kanalizacji to istotne zadanie czekające na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać ekspresowo, solidnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najdroższe, ale też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z wykorzystaniem najlepszej jakości surowców. Dzięki temu są wodoodporne, a tym samym również szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zapewni komfort użytkowania bez strachu o przedostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania zbiornika, dlatego oferujemy kompleksowe prace bazujące na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z reprezentantem naszej marki, żeby upewnić się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Krosno Odrzańskie

Producent szamb betonowych Krosno Odrzańskie

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do sedesu oczyszczać części stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pomaga przywrócić większość wody do obiegu. Polecamy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo niskie – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru szamba oraz regionu montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają optymalne pojemności dla konkretnej liczby domowników. Aby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pomagają zbierać deszczówkę w trakcie deszczu i trzymać ją na okres nieurodzaju. Troszcząc się o przyrodę warto zamontować zbiornik betonowy, który będzie funkcjonował aż setki lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby podlewać swoje kwiaty darmową deszczówką albo myć samochód. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów oraz prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!