Szamba betonowe Łęknica

Postawienie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gleby, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zlecenie budowy zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się także wyrobem komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Łęknica

Szambo z koparką Łęknica

Wiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Trudno jest spośród wielu nowoczesnych technologii zakupić najlepszy. Kłopotliwe bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy szambo na działkę, koparką robimy wykop i umieszczamy tam szambo. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie deszczówki z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania kwiatów, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do czyszczenia samochodu czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.