Szamba betonowe Lubniewice

Postawienie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, a wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zlecenie budowy zbiornika o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego rozwiązania. Trudnimy się również produkcją komór, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Lubniewice

Szambo z koparką Lubniewice

Wiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Trudno jest spośród wielu nowoczesnych produktów zakupić najlepszy. Kłopotliwe bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn dostarczamy szambo na posesję, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, ale również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania roślin, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do czyszczenia samochodu czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.