Szamba betonowe Nowogród Bobrzański

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, a wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zlecenie budowy zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się również wyrobem komór, transportem na działkę, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Nowogród Bobrzański

Szambo z koparką Nowogród Bobrzański

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest spośród wielu nowoczesnych technologii wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam szambo. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z rynien domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do czyszczenia samochodu czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.