Szamba betonowe Rzepin

Postawienie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, lub wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gruntu, a wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania zbiornika o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się również produkcją komór, transportem na miejsce, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Rzepin

Szambo z koparką Rzepin

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Trudno jest spośród mnóstwa innowacyjnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu dostarczamy szambo na działkę, koparką robimy wykop i umieszczamy tam szambo. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie wód opadowych z orynnowania budynku i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do czyszczenia auta czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.