Szamba betonowe Sława

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gleby, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie budowy zbiornika o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii dopasowania najlepszego zbiornika. Trudnimy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Sława

Szambo z koparką Sława

Wiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest spośród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu dostarczamy szambo na posesję, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę domowników, ale również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie wód opadowych z orynnowania domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do czyszczenia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.