Szamba betonowe Sulechów

Wybudowanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania swojego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gleby, a wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się również produkcją komór, transportem na działkę, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Sulechów

Szambo z koparką Sulechów

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest wśród wielu nowoczesnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu przywozimy zbiornik na miejsce, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, ale również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie deszczówki z orynnowania domu i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do podlewania roślin, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć również do mycia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.