Szamba betonowe Sulęcin

Posiadanie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie dopasowania najlepszego zbiornika. Trudnimy się także wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Sulęcin

Szambo z koparką Sulęcin

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród wielu nowoczesnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam komorę. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku kilkuosobowego domu. Przy kupnie szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z orynnowania budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania roślin, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć także do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.