Szamba betonowe Świebodzin

Przyłączenie wody i kanalizacji to istotne zadanie czekające na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Można to wykonać ekspresowo, solidnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, lecz też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z użyciem najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zagwarantuje komfort korzystania bez obaw o wylewanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, dlatego zapewniamy pełne prace bazujące na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Świebodzin

Producent szamb betonowych Świebodzin

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym systematycznie do rur filtrować elementy stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do gruntu. To rozwiązanie pozwala skierować część wody do środowiska. Proponujemy także wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle ciekawe – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru zbiornika i obszaru dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają uśrednione pojemności dla wybranej liczby domowników. Aby jak najrzadziej wylewać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pozwalają zbierać wodę opadową podczas deszczu i trzymać ją na okres suszy. Dbając o środowisko warto zbudować zbiornik betonowy, który będzie służył aż setki lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kranu lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, aby nawadniać swoje warzywa darmową deszczówką lub myć samochód. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów oraz usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!