Szamba betonowe Szprotawa

Postawienie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, lub wykonania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gleby, a wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem jest zlecenie wykopania zbiornika o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się także produkcją prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Szprotawa

Szambo z koparką Szprotawa

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Problematyczna jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn przywozimy szambo na miejsce, koparką robimy dół i wbudowujemy tam szambo. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.