Szamba betonowe Torzym

Przyłączenie wody i ścieków to najważniejsze zadanie oczekujące na właściciela własnego domu. Można to wykonać ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najkosztowniejsze, lecz też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z wykorzystaniem światowej jakości surowców. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym również szczelne. Szambo odporne na pękanie zagwarantuje komfort użytkowania bez strachu o wylewanie się nieczystości do ziemi, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, toteż zapewniamy kompleksowe usługi bazujące na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z pracownikiem naszej firmy, żeby przekonać się, które szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Torzym

Producent szamb betonowych Torzym

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom dodawanym systematycznie do rur filtrować fragmenty stałe i oczyszczoną wodę przesączać wprost do gruntu. To rozwiązanie pomaga skierować część wody do obiegu. Polecamy również specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo niskie – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru szamba oraz obszaru instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy kupują uśrednione pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej wylewać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pomagają gromadzić wodę opadową w trakcie ulewy i akumulować ją na czas suszy. Dbając o przyrodę warto zamontować zbiornik betonowy, który będzie funkcjonował nawet setki lat! Pozwala na stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy pomocy kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, aby nawadniać własne warzywa darmową wodą albo myć auto. Zapewniamy profesjonalną jakość wyrobów oraz usług, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!