Szamba betonowe Wschowa

Postawienie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gruntu, a wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Wschowa

Szambo z koparką Wschowa

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna presja. Trudno jest spośród mnóstwa nowoczesnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy szambo na miejsce, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć również do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.