Szamba betonowe Żagań

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, a wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie wykopania szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Żagań

Szambo z koparką Żagań

Wiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn przywozimy szambo na posesję, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam komorę. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, ale również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie wód opadowych z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.