Szamba betonowe Alwernia

Przyłączenie wodociągów oraz kanalizacji to główne zadanie czekające na właściciela własnego domu. Można to wykonać ekspresowo, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najkosztowniejsze, lecz też najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem najlepszej jakości surowców. Dzięki temu są wodoodporne, a tym samym również szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zapewni wygodę użytkowania bez obaw o przedostawanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania szamba, toteż oferujemy kompleksowe prace bazujące na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z pracownikiem naszej firmy, aby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Alwernia

Producent szamb betonowych Alwernia

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym regularnie do rur oczyszczać części stałe i przefiltrowaną wodę przesączać wprost do gruntu. To wyjście pozwala skierować część wody do obiegu. Polecamy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania nieczystości, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo ciekawe – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności zbiornika i regionu montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają optymalne pojemności dla wybranej liczby domowników. Żeby rzadziej opróżniać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pozwalają gromadzić wodę opadową podczas ulewy i trzymać ją na okres suszy. Dbając o środowisko warto zbudować zbiornik betonowy, który będzie służył aż setki lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy pomocy kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, żeby nawadniać własne kwiaty bezkosztową wodą albo czyścić samochód. Gwarantujemy profesjonalną jakość produktów i prac, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!