Szamba betonowe Andrychów

Posiadanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania swojego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gleby, a wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem jest zamówienie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Andrychów

Szambo z koparką Andrychów

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn przywozimy zbiornik na posesję, koparką robimy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, ale również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.