Szamba betonowe Biecz

Podłączenie wodociągów i kanalizacji to istotne wyzwanie oczekujące na właściciela nowego domu. Możesz to zrealizować ekspresowo, solidnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najdroższe, lecz też najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z wykorzystaniem najlepszej jakości surowców. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to także szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zagwarantuje komfort korzystania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania zbiornika, toteż zapewniamy kompleksowe prace bazujące na wykonaniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej marki, aby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Biecz

Producent szamb betonowych Biecz

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do sedesu filtrować części stałe i oczyszczoną wodę przesączać wprost do gruntu. To rozwiązanie pozwala przywrócić większość wody do obiegu. Polecamy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania nieczystości, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo niskie – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości zbiornika oraz obszaru dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują uśrednione rozmiary dla wybranej liczby osób w domu. Aby rzadziej wylewać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pomagają zbierać deszczówkę w trakcie ulewy i akumulować ją na okres suszy. Troszcząc się o przyrodę najlepiej zbudować zbiornik z betonu, który będzie służył aż kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby nawadniać swoje warzywa darmową deszczówką albo czyścić samochód. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów i usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!