Szamba betonowe Bochnia

Instalacja wodociągów i ścieków to istotne wyzwanie czekające na posiadacza nowego domu. Możesz to zrealizować ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, lecz też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z wykorzystaniem najlepszej klasy materiałów. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a tym samym również szczelne. Szambo odporne na pękanie zapewni wygodę korzystania bez strachu o przedostawanie się ścieków do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, dlatego zapewniamy pełne usługi polegające na wykonaniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy, żeby przekonać się, jakie szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Bochnia

Producent szamb betonowych Bochnia

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do rur oczyszczać elementy stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To wyjście pozwala przywrócić większość wody do środowiska. Polecamy także dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru szamba i obszaru instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają uśrednione rozmiary dla konkretnej liczby domowników. Aby rzadziej opróżniać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pozwalają zbierać wodę opadową podczas ulewy i trzymać ją na okres nieurodzaju. Troszcząc się o przyrodę warto zamontować zbiornik betonowy, który będzie działał aż kilkaset lat! Umożliwia stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy użyciu kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, żeby podlewać swoje rośliny bezkosztową wodą albo czyścić samochód. Zapewniamy wysoką jakość produktów i prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!