Szamba betonowe Brzesko

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, lub wykopania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zlecenie wykopania szamba o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie dopasowania najlepszego zbiornika. Trudnimy się także wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Brzesko

Szambo z koparką Brzesko

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam szambo. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.