Szamba betonowe Bukowno

Przyłączenie wodociągów oraz ścieków to najważniejsze zadanie oczekujące na posiadacza własnego domu. Możesz to zrealizować ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz też najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z uwzględnieniem światowej jakości materiałów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zagwarantuje komfort użytkowania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, toteż oferujemy pełne prace polegające na wykonaniu wykopu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skonsultuj się z reprezentantem naszej firmy, żeby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Bukowno

Producent szamb betonowych Bukowno

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do rur oczyszczać części stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pomaga skierować większość wody do obiegu. Polecamy także wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania nieczystości, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, oraz jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru zbiornika oraz regionu instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają optymalne rozmiary dla wybranej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pozwalają zbierać deszczówkę w trakcie deszczu i trzymać ją na czas nieurodzaju. Dbając o przyrodę warto zamontować zbiornik betonowy, który będzie służył aż kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kurka albo węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, żeby podlewać własne warzywa bezkosztową deszczówką albo myć auto. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów oraz usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!