Szamba betonowe Chełmek

Wybudowanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gruntu, a wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się także wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Chełmek

Szambo z koparką Chełmek

Wiemy, że budowa domu to ogromna presja. Trudno jest wśród mnóstwa nowoczesnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu dostarczamy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z orynnowania budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.