Szamba betonowe Ciężkowice

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się także wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Ciężkowice

Szambo z koparką Ciężkowice

Wiemy, że budowa domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Problematyczna bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn przywozimy zbiornik na miejsce, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania budynku i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania kwiatów, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.