Szamba betonowe Czchów

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, lub wykopania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie budowy szamba o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się również wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Czchów

Szambo z koparką Czchów

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród wielu nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Kłopotliwe bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu dostarczamy zbiornik na posesję, koparką robimy wykop i umieszczamy tam szambo. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, ale także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z rynien budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania roślin, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do czyszczenia auta czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.