Szamba betonowe Dąbrowa Tarnowska

Przyłączenie wody oraz ścieków to główne wyzwanie oczekujące na posiadacza własnego domu. Można to wykonać ekspresowo, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, ale też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem światowej jakości surowców. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to także szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zapewni komfort użytkowania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, toteż zapewniamy kompleksowe usługi polegające na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej marki, żeby upewnić się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Dąbrowa Tarnowska

Producent szamb betonowych Dąbrowa Tarnowska

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do kanalizacji filtrować części stałe i oczyszczoną wodę przesączać wprost do ziemi. To wyjście pozwala skierować większość wody do przyrody. Polecamy także wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności szamba i regionu instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają uśrednione rozmiary dla wybranej liczby domowników. Żeby rzadziej opróżniać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pozwalają zbierać deszczówkę podczas ulewy i akumulować ją na okres nieurodzaju. Dbając o przyrodę najlepiej zbudować zbiornik betonowy, który będzie działał nawet setki lat! Pozwala na stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, żeby podlewać własne rośliny darmową wodą lub myć auto. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!