Szamba betonowe Dobczyce

Podłączenie wody oraz ścieków to najważniejsze wyzwanie czekające na właściciela nowego domu. Można to wykonać szybko, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z wykorzystaniem światowej klasy materiałów. Dzięki temu są wodoodporne, a tym samym również szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zagwarantuje wygodę korzystania bez obaw o wylewanie się nieczystości do ziemi, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania szamba, dlatego zapewniamy kompleksowe usługi polegające na wykonaniu dołu koparką i ustawieniu tam szamba, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z reprezentantem naszej firmy, aby przekonać się, które szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Dobczyce

Producent szamb betonowych Dobczyce

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do sedesu filtrować fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pomaga skierować część wody do środowiska. Proponujemy także specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego wylewania nieczystości, zależnie od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle atrakcyjne – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności zbiornika i regionu instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują optymalne rozmiary dla konkretnej liczby domowników. Żeby rzadziej wylewać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pomagają gromadzić deszczówkę podczas ulewy i trzymać ją na okres nieurodzaju. Dbając o przyrodę warto zamontować pojemnik betonowy, który będzie służył nawet kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, aby podlewać swoje rośliny darmową wodą albo myć samochód. Zapewniamy najwyższą jakość produktów i prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!