Szamba betonowe Gorlice

Posiadanie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gleby, oraz wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie budowy zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Gorlice

Szambo z koparką Gorlice

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest spośród wielu nowoczesnych technologii wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie deszczówki z orynnowania budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę wodę używa się do podlewania kwiatów, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia auta czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.