Szamba betonowe Kęty

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gleby, a wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem jest zamówienie wykopania szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Zajmujemy się także wyrobem komór, dowiezieniem na działkę, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Kęty

Szambo z koparką Kęty

Wiemy, że budowa domu to ogromna presja. Trudno jest wśród mnóstwa innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn przywozimy zbiornik na miejsce, koparką robimy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z rynien domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę wodę używa się do podlewania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.