Szamba betonowe Libiąż

Postawienie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Zajmujemy się również wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Libiąż

Szambo z koparką Libiąż

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Trudno jest spośród wielu innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn przywozimy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam szambo. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, lecz także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie wód opadowych z rynien domu i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć także do czyszczenia auta czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.