Szamba betonowe Limanowa

Podłączenie wody i ścieków to najważniejsze wyzwanie oczekujące na właściciela nowego domu. Możesz to wykonać ekspresowo, solidnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz też najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem światowej klasy materiałów. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to także szczelne. Szambo odporne na pękanie zapewni swobodę użytkowania bez obaw o przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, toteż oferujemy pełne prace polegające na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej firmy, aby upewnić się, jakie szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Limanowa

Producent szamb betonowych Limanowa

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom wsypywanym regularnie do kanalizacji oczyszczać fragmenty stałe i oczyszczoną wodę kierować wprost do ziemi. To rozwiązanie pozwala skierować część wody do przyrody. Proponujemy również dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo ciekawe – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru zbiornika i obszaru dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy kupują uśrednione pojemności dla konkretnej liczby domowników. Aby jak najrzadziej wylewać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pozwalają gromadzić deszczówkę w trakcie deszczu i trzymać ją na okres suszy. Dbając o środowisko najlepiej zamontować zbiornik z betonu, który będzie służył nawet setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy pomocy kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, żeby podlewać swoje kwiaty bezkosztową deszczówką lub czyścić samochód. Gwarantujemy profesjonalną jakość wyrobów i prac, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!