Szamba betonowe Maków Podhalański

Posiadanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gruntu, a wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zamówienie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją komór, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Maków Podhalański

Szambo z koparką Maków Podhalański

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród wielu nowoczesnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn dostarczamy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam szambo. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę domowników, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania kwiatów, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia samochodu czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.